Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F6L70S64W-283
ATS-HP-F6L70S64W-283
ATS-HP-F6L70S64W-283 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F6L70S64W-283
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 64W 7.9X3.2X70MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 2.756" (70.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.311" (7.90mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.126" (3.20mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 79.6W @ 70mm
auf Bestellung 25 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F6L70S64W-283 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 64W 7.9X3.2X70MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 2.756" (70.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.311" (7.90mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.126" (3.20mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 79.6W @ 70mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F6L70S64W-283
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F6L70S64W-283 ATS-HP-F6L70S64W-283 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-F6L70S64W-283-1385431.pdf Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 70x7.9x3.2mm