Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F8L150S40W-365
ATS-HP-F8L150S40W-365
ATS-HP-F8L150S40W-365 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F8L150S40W-365
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 3X11.25X150MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 5.906" (150.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.443" (11.25mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.118" (3.00mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 49.4W @ 150mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F8L150S40W-365 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 3X11.25X150MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 5.906" (150.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.443" (11.25mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.118" (3.00mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 49.4W @ 150mm.