Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS-HP-F8L150S40W-383
ATS-HP-F8L150S40W-383
ATS-HP-F8L150S40W-383 Advanced Thermal Solutions
TS-HP-F8L150S40W-383-1385347.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Heat Sinks High Performance Copper Heat Pipe - Flat
auf Bestellung 48 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F8L150S40W-383 Advanced Thermal Solutions
Description: FLAT HEATPIPE 40W 10.9X3.5X150MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 5.906" (150.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.428" (10.86mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.138" (3.50mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 50.1W @ 150mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F8L150S40W-383
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F8L150S40W-383 ATS-HP-F8L150S40W-383 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-HP-F8L150S40W-383 Description: FLAT HEATPIPE 40W 10.9X3.5X150MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 5.906" (150.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.428" (10.86mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.138" (3.50mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 50.1W @ 150mm