Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F8L150S41W-401
ATS-HP-F8L150S41W-401
ATS-HP-F8L150S41W-401 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F8L150S41W-401
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 4X10.65X150MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 5.906" (150.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.419" (10.65mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.157" (4.00mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 51.4W @ 150mm
auf Bestellung 45 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F8L150S41W-401 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 4X10.65X150MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 5.906" (150.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.419" (10.65mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.157" (4.00mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 51.4W @ 150mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F8L150S41W-401
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F8L150S41W-401 ATS-HP-F8L150S41W-401 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-F8L150S41W-401-1385289.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 150x10.65x4mm