Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F8L150S42W-419
ATS-HP-F8L150S42W-419
ATS-HP-F8L150S42W-419 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F8L150S42W-419
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 4.5X10.35X150MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 5.906" (150.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.407" (10.35mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.177" (4.50mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 52.2W @ 150mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F8L150S42W-419 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 4.5X10.35X150MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 5.906" (150.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.407" (10.35mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.177" (4.50mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 52.2W @ 150mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F8L150S42W-419
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F8L150S42W-419 ATS-HP-F8L150S42W-419 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-F8L150S42W-419-1385432.pdf Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 150x10.35x4.5mm