Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F8L200S33W-447
ATS-HP-F8L200S33W-447
ATS-HP-F8L200S33W-447 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F8L200S33W-447
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 6X9.6X200MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 7.874" (200.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.378" (9.60mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.236" (6.00mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 41.5W @ 200mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F8L200S33W-447 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 6X9.6X200MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 7.874" (200.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.378" (9.60mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.236" (6.00mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 41.5W @ 200mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F8L200S33W-447
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F8L200S33W-447 ATS-HP-F8L200S33W-447 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-F8L200S33W-447-1385490.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 200x9.6x6mm