Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F8L250S24W-367
ATS-HP-F8L250S24W-367
ATS-HP-F8L250S24W-367 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F8L250S24W-367
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 24W 11.3X3X250MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 9.843" (250.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.443" (11.25mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.118" (3.00mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 29.6W @ 250mm
auf Bestellung 35 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F8L250S24W-367 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 24W 11.3X3X250MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 9.843" (250.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.443" (11.25mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.118" (3.00mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 29.6W @ 250mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F8L250S24W-367
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F8L250S24W-367 ATS-HP-F8L250S24W-367 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-F8L250S24W-367-1385377.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 250x11.25x3mm