Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F8L250S24W-385
ATS-HP-F8L250S24W-385
ATS-HP-F8L250S24W-385 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F8L250S24W-385
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 24W 10.9X3.5X250MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 9.843" (250.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.428" (10.86mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.138" (3.50mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 30.1W @ 250mm
auf Bestellung 44 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F8L250S24W-385 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 24W 10.9X3.5X250MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 9.843" (250.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.428" (10.86mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.138" (3.50mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 30.1W @ 250mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F8L250S24W-385
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F8L250S24W-385 ATS-HP-F8L250S24W-385 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-F8L250S24W-385-1385349.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 250x10.86x3.5mm