Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F8L250S25W-421
ATS-HP-F8L250S25W-421
ATS-HP-F8L250S25W-421 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F8L250S25W-421
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 25W 10.4X4.5X250MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 9.843" (250.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.407" (10.35mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.177" (4.50mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 31.3W @ 250mm
auf Bestellung 45 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F8L250S25W-421 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 25W 10.4X4.5X250MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 9.843" (250.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.407" (10.35mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.177" (4.50mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 31.3W @ 250mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F8L250S25W-421
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F8L250S25W-421 ATS-HP-F8L250S25W-421 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-F8L250S25W-421-1385433.pdf Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 250x10.35x4.5mm