Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F8L250S25W-430
ATS-HP-F8L250S25W-430
ATS-HP-F8L250S25W-430 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F8L250S25W-430
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 4.7X10.31X250MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 9.843" (250.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.406" (10.31mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.185" (4.70mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 31.7W @ 250mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F8L250S25W-430 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 4.7X10.31X250MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 9.843" (250.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.406" (10.31mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.185" (4.70mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 31.7W @ 250mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F8L250S25W-430
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F8L250S25W-430 ATS-HP-F8L250S25W-430 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-F8L250S25W-430-1385262.pdf Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 250x10.31x4.7mm