Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS-HP-F8L250S26W-439
ATS-HP-F8L250S26W-439
ATS-HP-F8L250S26W-439 Advanced Thermal Solutions
TS-HP-F8L250S26W-439-1385492.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 250x10.11x5mm
auf Bestellung 46 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F8L250S26W-439 Advanced Thermal Solutions
Description: FLAT HEATPIPE 26W 10.1X5X250MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 9.843" (250.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.398" (10.11mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.197" (5.00mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 32.0W @ 250mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F8L250S26W-439
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F8L250S26W-439 ATS-HP-F8L250S26W-439 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-HP-F8L250S26W-439 Description: FLAT HEATPIPE 26W 10.1X5X250MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 9.843" (250.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.398" (10.11mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.197" (5.00mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 32.0W @ 250mm