Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F8L300S19W-359
ATS-HP-F8L300S19W-359
ATS-HP-F8L300S19W-359 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F8L300S19W-359
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 19W 11.4X2.5X300MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 11.811" (300.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.449" (11.41mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.098" (2.50mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 23.7W @ 300mm
auf Bestellung 325 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F8L300S19W-359 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 19W 11.4X2.5X300MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 11.811" (300.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.449" (11.41mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.098" (2.50mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 23.7W @ 300mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F8L300S19W-359
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F8L300S19W-359 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-F8L300S19W-359-1385233.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 300x11.41x2.5mm