Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F8L300S21W-395
ATS-HP-F8L300S21W-395
ATS-HP-F8L300S21W-395 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F8L300S21W-395
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 3.8X10.86X300MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 11.811" (300.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.428" (10.86mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.150" (3.80mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 25.7W @ 300mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F8L300S21W-395 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 3.8X10.86X300MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 11.811" (300.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.428" (10.86mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.150" (3.80mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 25.7W @ 300mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F8L300S21W-395
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F8L300S21W-395 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-F8L300S21W-395-1385264.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 300x10.86x3.8mm