Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F8L300S21W-404
ATS-HP-F8L300S21W-404
ATS-HP-F8L300S21W-404 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F8L300S21W-404
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 21W 10.7X4X300MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 11.811" (300.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.419" (10.65mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.157" (4.00mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 25.7W @ 300mm
auf Bestellung 439 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F8L300S21W-404 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 21W 10.7X4X300MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 11.811" (300.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.419" (10.65mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.157" (4.00mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 25.7W @ 300mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F8L300S21W-404 ATS-HP-F8L300S21W-404 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-F8L300S21W-404-1385351.pdf Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 300x10.65x4mm