Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F8L350S18W-405
ATS-HP-F8L350S18W-405
ATS-HP-F8L350S18W-405 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F8L350S18W-405
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 18W 10.7X4X350MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 13.780" (350.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.419" (10.65mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.157" (4.00mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 22.0W @ 350mm
auf Bestellung 89 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F8L350S18W-405 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 18W 10.7X4X350MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 13.780" (350.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.419" (10.65mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.157" (4.00mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 22.0W @ 350mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F8L350S18W-405
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F8L350S18W-405 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-F8L350S18W-405-1385352.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 350x10.65x4mm