Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS-HP-F8L350S18W-432
ATS-HP-F8L350S18W-432
ATS-HP-F8L350S18W-432 Advanced Thermal Solutions
TS-HP-F8L350S18W-432-1385494.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 350x10.31x4.7mm
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F8L350S18W-432 Advanced Thermal Solutions
Description: HEAT PIPE FLAT 4.7X10.31X350MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 13.780" (350.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.406" (10.31mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.185" (4.70mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 22.7W @ 350mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F8L350S18W-432
Material: Copper
Length: 13.780" (350.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.406" (10.31mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.185" (4.70mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 22.7W @ 350mm