Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS-HP-F8L400S15W-370
ATS-HP-F8L400S15W-370
ATS-HP-F8L400S15W-370 Advanced Thermal Solutions
TS-HP-F8L400S15W-370-1385322.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Heat Sinks High Performance Copper Heat Pipe - Flat
auf Bestellung 75 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F8L400S15W-370 Advanced Thermal Solutions
Description: HEAT PIPE FLAT 3X11.25X400MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 15.748" (400.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.443" (11.25mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.118" (3.00mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 18.5W @ 400mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F8L400S15W-370
Material: Copper
Length: 15.748" (400.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.443" (11.25mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.118" (3.00mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 18.5W @ 400mm