Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F8L400S15W-379
ATS-HP-F8L400S15W-379
ATS-HP-F8L400S15W-379 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F8L400S15W-379
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 15W 11.1X3.2X400MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 15.748" (400.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.435" (11.05mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.126" (3.20mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 18.6W @ 400mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F8L400S15W-379 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 15W 11.1X3.2X400MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 15.748" (400.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.435" (11.05mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.126" (3.20mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 18.6W @ 400mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F8L400S15W-379
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F8L400S15W-379 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-F8L400S15W-379-1385381.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 400x11.05x3.2mm