Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F8L400S16W-433
ATS-HP-F8L400S16W-433
ATS-HP-F8L400S16W-433 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F8L400S16W-433
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 4.7X10.31X400MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 15.748" (400.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.406" (10.31mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.185" (4.70mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 19.8W @ 400mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F8L400S16W-433 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 4.7X10.31X400MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 15.748" (400.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.406" (10.31mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.185" (4.70mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 19.8W @ 400mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F8L400S16W-433
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F8L400S16W-433 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-F8L400S16W-433-1385267.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 400x10.31x4.7mm