Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS-HP-F8L400S17W-451
ATS-HP-F8L400S17W-451
ATS-HP-F8L400S17W-451 Advanced Thermal Solutions
TS-HP-F8L400S17W-451-1385484.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 400x9.6x6mm
auf Bestellung 147 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F8L400S17W-451 Advanced Thermal Solutions
Description: HEAT PIPE FLAT 6X9.6X400MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 15.748" (400.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.378" (9.60mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.236" (6.00mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 20.7W @ 400mm.
Material: Copper
Length: 15.748" (400.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.378" (9.60mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.236" (6.00mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 20.7W @ 400mm