Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F8L450S13W-362
ATS-HP-F8L450S13W-362
ATS-HP-F8L450S13W-362 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F8L450S13W-362
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 13W 11.4X2.5X450MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 17.717" (450.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.449" (11.41mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.098" (2.50mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 15.8W @ 450mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F8L450S13W-362 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 13W 11.4X2.5X450MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 17.717" (450.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.449" (11.41mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.098" (2.50mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 15.8W @ 450mm.