Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS-HP-F8L450S13W-380
ATS-HP-F8L450S13W-380
ATS-HP-F8L450S13W-380 Advanced Thermal Solutions
TS-HP-F8L450S13W-380-1385485.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 450x11.05x3.2mm
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F8L450S13W-380 Advanced Thermal Solutions
Description: FLAT HEATPIPE 13W 11.1X3.2X450MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 17.717" (450.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.435" (11.05mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.126" (3.20mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 16.5W @ 450mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F8L450S13W-380 ATS-HP-F8L450S13W-380 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-HP-F8L450S13W-380 Description: FLAT HEATPIPE 13W 11.1X3.2X450MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 17.717" (450.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.435" (11.05mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.126" (3.20mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 16.5W @ 450mm