Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS-HP-F8L450S13W-389
ATS-HP-F8L450S13W-389
ATS-HP-F8L450S13W-389 Advanced Thermal Solutions
TS-HP-F8L450S13W-389-1385323.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 450x10.86x3.5mm
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F8L450S13W-389 Advanced Thermal Solutions
Description: FLAT HEATPIPE 13W 10.9X3.5X450MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 17.717" (450.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.428" (10.86mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.138" (3.50mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 16.7W @ 450mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F8L450S13W-389
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F8L450S13W-389 ATS-HP-F8L450S13W-389 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Inc. ATS-HP-F8L450S13W-389 Description: FLAT HEATPIPE 13W 10.9X3.5X450MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 17.717" (450.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.428" (10.86mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.138" (3.50mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 16.7W @ 450mm