Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F8L450S14W-425
ATS-HP-F8L450S14W-425
ATS-HP-F8L450S14W-425 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F8L450S14W-425
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 14W 10.4X4.5X450MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 17.717" (450.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.407" (10.35mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.177" (4.50mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 17.4W @ 450mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F8L450S14W-425 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 14W 10.4X4.5X450MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 17.717" (450.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.407" (10.35mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.177" (4.50mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 17.4W @ 450mm.