Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F8L500S12W-390
ATS-HP-F8L500S12W-390
ATS-HP-F8L500S12W-390 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F8L500S12W-390
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 3.5X10.86X500MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 19.685" (500.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.428" (10.86mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.138" (3.50mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 15.0W @ 500mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F8L500S12W-390 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 3.5X10.86X500MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 19.685" (500.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.428" (10.86mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.138" (3.50mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 15.0W @ 500mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F8L500S12W-390
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F8L500S12W-390 ATS-HP-F8L500S12W-390 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-F8L500S12W-390-1385480.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 500x10.86x3.5mm