Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS-HP-F8L500S12W-399
ATS-HP-F8L500S12W-399
ATS-HP-F8L500S12W-399 Advanced Thermal Solutions
TS-HP-F8L500S12W-399-1385297.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 500x10.86x3.8mm
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F8L500S12W-399 Advanced Thermal Solutions
Description: HEAT PIPE FLAT 3.8X10.86X500MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 19.685" (500.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.428" (10.86mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.150" (3.80mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 15.4W @ 500mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F8L500S12W-399
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 19.685" (500.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.428" (10.86mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.150" (3.80mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 15.4W @ 500mm