Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F8L500S12W-408
ATS-HP-F8L500S12W-408
ATS-HP-F8L500S12W-408 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F8L500S12W-408
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 4X10.65X500MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 19.685" (500.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.419" (10.65mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.157" (4.00mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 15.4W @ 500mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F8L500S12W-408 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 4X10.65X500MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 19.685" (500.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.419" (10.65mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.157" (4.00mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 15.4W @ 500mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F8L500S12W-408
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F8L500S12W-408 ATS-HP-F8L500S12W-408 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-F8L500S12W-408-1385327.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 500x10.65x4mm