Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F8L500S14W-462
ATS-HP-F8L500S14W-462
ATS-HP-F8L500S14W-462 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F8L500S14W-462
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 6.5X9.45X500MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 19.685" (500.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.372" (9.45mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.256" (6.50mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 17.0W @ 500mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F8L500S14W-462 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEAT PIPE FLAT 6.5X9.45X500MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 19.685" (500.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.372" (9.45mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.256" (6.50mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 17.0W @ 500mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F8L500S14W-462
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F8L500S14W-462 ATS-HP-F8L500S14W-462 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-F8L500S14W-462-1385515.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 500x9.45x6.5mm