Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS INC. > ATS-HP-F8L75S88W-445
ATS-HP-F8L75S88W-445
ATS-HP-F8L75S88W-445 Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS-HP-F8L75S88W-445
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 88W 9.6X6X75MM
Packaging: Bulk
Material: Copper
Length: 2.953" (75.00mm)
Shape: Flat
Type: Heat Pipe
Width: 0.378" (9.60mm)
Operating Temperature: 30°C ~ 120°C
Height: 0.236" (6.00mm)
Attachment Method: Epoxy or Solder
Part Status: Active
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 110.6W @ 75mm
auf Bestellung 29 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-HP-F8L75S88W-445 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: FLAT HEATPIPE 88W 9.6X6X75MM, Packaging: Bulk, Material: Copper, Length: 2.953" (75.00mm), Shape: Flat, Type: Heat Pipe, Width: 0.378" (9.60mm), Operating Temperature: 30°C ~ 120°C, Height: 0.236" (6.00mm), Attachment Method: Epoxy or Solder, Part Status: Active, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 110.6W @ 75mm.
Weitere Produktangebote ATS-HP-F8L75S88W-445
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-HP-F8L75S88W-445 ATS-HP-F8L75S88W-445 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TS-HP-F8L75S88W-445-1385458.pdf Heat Sinks Heat Pipe, Copper, High Performance, Flat, 75x9.6x6mm