ATS-TEC30-33-020
ATS-TEC30-33-020 Advanced Thermal Solutions
TEC_Modules.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Thermoelectric Peltier Modules Thermoelectric Module, 30x30x3.5mm LxWxH, 4A, 15.4Vmax, 35.6W Qmax, 100mm Wire
auf Bestellung 46 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-TEC30-33-020 Advanced Thermal Solutions
Description: TEC MODULE, 30X30X3.3, Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV, Packaging: Bulk, Size / Dimension: Square - 30.00mm L x 30.00mm W, Type: TEC (Thermoelectric Cooler), Height: 3.50mm, Delta Tmax @ Th: 68°C @ 27°C, Qmax @ Th: 35.6W @ 27°C, Current - Max: 4 A, Voltage - Max: 15.4 V, Resistance: 3.08 Ohms, Number of Stages: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV
Packaging: Bulk
Size / Dimension: Square - 30.00mm L x 30.00mm W
Type: TEC (Thermoelectric Cooler)
Height: 3.50mm
Delta Tmax @ Th: 68°C @ 27°C
Qmax @ Th: 35.6W @ 27°C
Current - Max: 4 A
Voltage - Max: 15.4 V
Resistance: 3.08 Ohms