ATS-TEC30-47-013
ATS-TEC30-47-013 Advanced Thermal Solutions Inc.
TEC_Modules
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: TEC MODULE, 30X30X4.7
Packaging: Bulk
Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV
Size / Dimension: Square - 30.00mm L x 30.00mm W
Height: 4.70mm
Delta Tmax @ Th: 68°C @ 27°C
Qmax @ Th: 21.0W @ 27°C
Current - Max: 4 A
Voltage - Max: 8.5 V
Resistance: 1.73 Ohms
Number of Stages: 1
auf Bestellung 30 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-TEC30-47-013 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: TEC MODULE, 30X30X4.7, Packaging: Bulk, Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV, Size / Dimension: Square - 30.00mm L x 30.00mm W, Height: 4.70mm, Delta Tmax @ Th: 68°C @ 27°C, Qmax @ Th: 21.0W @ 27°C, Current - Max: 4 A, Voltage - Max: 8.5 V, Resistance: 1.73 Ohms, Number of Stages: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-TEC30-47-013 ATS-TEC30-47-013 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TEC_Modules.pdf Thermoelectric Peltier Modules Thermoelectric Module, 30x30x4.7mm, 4A Imax, 8.5Vmax, 21W Qmax, 100mm Wire