ATS-TEC45-67-174
ATS-TEC45-67-174 Advanced Thermal Solutions
ATS_TEC45_67_174.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Thermoelectric Peltier Modules Thermoelectric Module, 45x45x3.8mm, 6A, 19.52Vmax, 68.8W Qmax, 150mm Wire
auf Bestellung 15 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-TEC45-67-174 Advanced Thermal Solutions
Description: TEC Module 45x45x3.8mm, Features: Lead Wires, Packaging: Box, Size / Dimension: Square - 45.00mm L x 45.00mm W, Operating Temperature: 80°C, Height: 3.80mm, Delta Tmax @ Th: 66°C @ 27°C, Qmax @ Th: 68.8W @ 27°C, Current - Max: 6 A, Voltage - Max: 19.52 V, Resistance: 2.54 Ohms, Number of Stages: 1.
Weitere Produktangebote ATS-TEC45-67-174
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-TEC45-67-174 ATS-TEC45-67-174 Hersteller : Advanced Thermal Solutions Inc. Description: TEC Module 45x45x3.8mm
Features: Lead Wires
Packaging: Box
Size / Dimension: Square - 45.00mm L x 45.00mm W
Operating Temperature: 80°C
Height: 3.80mm
Delta Tmax @ Th: 66°C @ 27°C
Qmax @ Th: 68.8W @ 27°C
Current - Max: 6 A
Voltage - Max: 19.52 V
Resistance: 2.54 Ohms