ATS-TEC50-40-007
ATS-TEC50-40-007 Advanced Thermal Solutions Inc.
TEC_Modules
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: TEC MODULE, 50X50X4.0
Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV
Packaging: Bulk
Size / Dimension: Square - 50.00mm L x 50.00mm W
Height: 4.00mm
Delta Tmax @ Th: 68°C @ 27°C
Qmax @ Th: 106.7W @ 27°C
Current - Max: 12 A
Voltage - Max: 15.4 V
Resistance: 910 mOhms
Number of Stages: 1
auf Bestellung 21 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-TEC50-40-007 Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: TEC MODULE, 50X50X4.0, Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV, Packaging: Bulk, Size / Dimension: Square - 50.00mm L x 50.00mm W, Height: 4.00mm, Delta Tmax @ Th: 68°C @ 27°C, Qmax @ Th: 106.7W @ 27°C, Current - Max: 12 A, Voltage - Max: 15.4 V, Resistance: 910 mOhms, Number of Stages: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS-TEC50-40-007 ATS-TEC50-40-007 Hersteller : Advanced Thermal Solutions TEC_Modules.pdf Thermoelectric Peltier Modules Thermoelectric Module, 50x50x4mm, 12A Imax, 15.4Vmax, 106.7W Qmax, 100mm Wire