Produkte > ADVANCED THERMAL SOLUTIONS > ATS-X50325P-C1-R0
ATS-X50325P-C1-R0
ATS-X50325P-C1-R0 Advanced Thermal Solutions
HSDS_ATS-X50325P-C1-R0.pdf
Hersteller: Advanced Thermal Solutions
Category: Heatsinks
Description: Heatsink: extruded; grilled; BGA; blue; L: 32.5mm; W: 32.5mm; 2.7°C/W
Application: BGA
Colour: blue
Type of heatsink: extruded
Heatsink shape: grilled
Manufacturer series: maxiFLOW™
Height: 17.5mm
Width: 32.5mm
Length: 32.5mm
Thermal resistance @200 LFM: 2.7°C/W
Material: aluminium
Material finishing: anodized
auf Bestellung 24 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS-X50325P-C1-R0 Advanced Thermal Solutions
Description: SUPERGRIP HEATSINK 32X32X17.5MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 1.260" (32.00mm), Shape: Square, Angled Fins, Type: Top Mount, Width: 1.260" (32.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Clip, Thermal Material, Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 2.70°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.689" (17.50mm), Material Finish: Blue Anodized, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 97 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 1.260" (32.00mm)
Shape: Square, Angled Fins
Type: Top Mount
Width: 1.260" (32.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Clip, Thermal Material
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 2.70°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.689" (17.50mm)