ATS010010007-SF-1F
ATS010010007-SF-1F Advanced Thermal Solutions Inc.
ATS010010007-SF-1F
Hersteller: Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 10X10X7MM
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 0.394" (10.00mm)
Shape: Square, Fins
Type: Top Mount
Width: 0.394" (10.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 44.41°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.276" (7.00mm)
Material Finish: Black Anodized
auf Bestellung 178 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATS010010007-SF-1F Advanced Thermal Solutions Inc.
Description: HEATSINK 10X10X7MM, Packaging: Bulk, Material: Aluminum, Length: 0.394" (10.00mm), Shape: Square, Fins, Type: Top Mount, Width: 0.394" (10.00mm), Package Cooled: BGA, Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Not Included), Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 44.41°C/W @ 200 LFM, Fin Height: 0.276" (7.00mm), Material Finish: Black Anodized.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATS010010007-SF-1F ATS010010007-SF-1F Hersteller : Advanced Thermal Solutions ATS010010007_SF_1F-3133199.pdf Heat Sinks BGA Heat Sink, Straight Fin, No TIM, Black Anodized, 10x10x7mm (LxWxH)