Produkte > ATMEL > ATTINY13V10PI
ATTINY13V10PI ATMEL
Hersteller: ATMEL
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATTINY13V10PI ATMEL
Description: IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm), Mounting Type: Through Hole, Speed: 10MHz, Program Memory Size: 1KB (512 x 16), RAM Size: 64 x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, EEPROM Size: 64 x 8, Core Processor: AVR, Data Converters: A/D 4x10b, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.8V ~ 5.5V, Peripherals: Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT, Supplier Device Package: 8-PDIP, Part Status: Obsolete, Number of I/O: 6, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote ATTINY13V10PI
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATTINY13V-10PI Hersteller : ATMEL 2535S.pdf 09+
auf Bestellung 633 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Packaging: Tube
Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Mounting Type: Through Hole
Speed: 10MHz
Program Memory Size: 1KB (512 x 16)
RAM Size: 64 x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: FLASH
EEPROM Size: 64 x 8
Core Processor: AVR
Data Converters: A/D 4x10b
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.8V ~ 5.5V