Produkte > ATT > ATTINY13V-10SI
ATTINY13V-10SI
2535S.pdf
Hersteller:
09+
auf Bestellung 118 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATTINY13V-10SI
Description: IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Speed: 10MHz, Program Memory Size: 1KB (512 x 16), RAM Size: 64 x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, EEPROM Size: 64 x 8, Core Processor: AVR, Data Converters: A/D 4x10b, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.8V ~ 5.5V, Peripherals: Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT, Supplier Device Package: 8-SOIC, Part Status: Obsolete, Number of I/O: 6, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote ATTINY13V-10SI
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATTINY13V10SI Hersteller : ATMEL
auf Bestellung 118 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 10MHz
Program Memory Size: 1KB (512 x 16)
RAM Size: 64 x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: FLASH
EEPROM Size: 64 x 8
Core Processor: AVR
Data Converters: A/D 4x10b
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.8V ~ 5.5V
Peripherals: Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Supplier Device Package: 8-SOIC
Part Status: Obsolete
Number of I/O: 6
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
ATTINY13V-10SI ATTINY13V-10SI Hersteller : Microchip Technology 2535s-1180250.pdf 8-bit Microcontrollers - MCU AVR 1K FLASH 64B EE 64B SRAM ADC 1.8V