Produkte > MICROCHIP TECHNOLOGY > ATXMEGA32D4-CU
ATXMEGA32D4-CU
ATXMEGA32D4-CU Microchip Technology
Atmel_8210_8_and_16_bit_AVR_Microcontrollers_XMEGA_D_Manual.pdf
Hersteller: Microchip Technology
8-bit Microcontrollers - MCU 32KB FLASH 1KB EE 4K SRAM 3.6V
auf Bestellung 164 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ATXMEGA32D4-CU Microchip Technology
Description: IC MCU 8/16BIT 32KB FLSH 49VFBGA, Packaging: Tray, Package / Case: 49-VFBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 32MHz, Program Memory Size: 32KB (16K x 16), RAM Size: 4K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, EEPROM Size: 1K x 8, Core Processor: AVR, Data Converters: A/D 12x12b, Core Size: 8/16-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.6V ~ 3.6V, Connectivity: I2C, IrDA, SPI, UART/USART, Peripherals: Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT, Supplier Device Package: 49-VFBGA (5x5), Number of I/O: 34, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ATXMEGA32D4-CU Hersteller : Atmel Atmel-8135-8-and-16-bit-AVR-microcontroller-ATxmega16D4-32D4-64D4-128D4_datasheet.pdf MCU 8-bit/16-bit XMEGA AVR RISC 32KB Flash 1.8V/2.5V/3.3V 49-Pin VFBGA
auf Bestellung 3150 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 83
ATXMEGA32D4-CU ATXMEGA32D4-CU Hersteller : Microchip Technology 494atmel-8135-8-and-16-bit-avr-microtroller-atxmega16d4-32d4-64d4.pdf MCU 8-bit/16-bit AVR RISC 32KB Flash 1.8V/2.5V/3.3V 49-Pin VFBGA Tray
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tray
Package / Case: 49-VFBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 32MHz
Program Memory Size: 32KB (16K x 16)
RAM Size: 4K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: FLASH
EEPROM Size: 1K x 8
Core Processor: AVR
Data Converters: A/D 12x12b
Core Size: 8/16-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.6V ~ 3.6V