Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > AVE226M25D16T-F
AVE226M25D16T-F
AVE226M25D16T-F Cornell Dubilier - CDE
CDUB_S_A0011842650_1-2540170.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 22uF 25V 85C
auf Bestellung 24 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AVE226M25D16T-F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP ALUM 22UF 20% 25V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 10.55Ohm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm), Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 55 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 77 mA @ 10 kHz.
Weitere Produktangebote AVE226M25D16T-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AVE226M25D16T-F AVE226M25D16T-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles AVE.pdf Description: CAP ALUM 22UF 20% 25V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 10.55Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.209" (5.30mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 55 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 77 mA @ 10 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 25 V