Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > AVE337M10F24T-F
AVE337M10F24T-F Cornell Dubilier - CDE
AVE-4653.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 330uF 10V 85C
auf Bestellung 790 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details AVE337M10F24T-F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.21Ohm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Surface Mount Land Size: 0.331" L x 0.331" W (8.40mm x 8.40mm), Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Part Status: Last Time Buy, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 10 V, Ripple Current @ Low Frequency: 252 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 315 mA @ 10 kHz.
Weitere Produktangebote AVE337M10F24T-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AVE337M10F24T-F AVE337M10F24T-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles AVE.pdf Description: CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.21Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Surface Mount Land Size: 0.331" L x 0.331" W (8.40mm x 8.40mm)
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 10 V
Ripple Current @ Low Frequency: 252 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 315 mA @ 10 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Part Status: Last Time Buy
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 10 V