Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > AVES106M25C12T-F
AVES106M25C12T-F
AVES106M25C12T-F Cornell Dubilier Knowles
AVES.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 26.5Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 21 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 29.4 mA @ 10 kHz
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AVES106M25C12T-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 26.5Ohm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm), Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 21 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 29.4 mA @ 10 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AVES106M25C12T-F AVES106M25C12T-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles AVES.pdf Description: CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 25 V
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 22
AVES106M25C12T-F AVES106M25C12T-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE AVES-31712.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 10uF 25V 105C Case 5 x 5.3