Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > AVRF336M10B12T-F
AVRF336M10B12T-F Cornell Dubilier Knowles
AVRF.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.65Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max): 0.213" (5.40mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 10 V
Impedance: 1.65 Ohms
Ripple Current @ High Frequency: 70 mA @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AVRF336M10B12T-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.65Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm), Height - Seated (Max): 0.213" (5.40mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 10 V, Impedance: 1.65 Ohms, Ripple Current @ High Frequency: 70 mA @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote AVRF336M10B12T-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AVRF336M10B12T-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles AVRF.pdf Description: CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 10 V
Impedance: 1.65 Ohms