AVS107M25X16T-F
AVS107M25X16T-F Cornell Dubilier Knowles
AVS.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Automotive, Bypass, Decoupling
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.3Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.311" (7.90mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 150 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 255 mA @ 10 kHz
auf Bestellung 831 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AVS107M25X16T-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Automotive, Bypass, Decoupling, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.3Ohm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm), Height - Seated (Max): 0.311" (7.90mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 150 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 255 mA @ 10 kHz.
Weitere Produktangebote AVS107M25X16T-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AVS107M25X16T-F AVS107M25X16T-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles AVS.pdf Description: CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 25 V
Produkt ist nicht verfügbar
AVS107M25X16T-F AVS107M25X16T-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE AVS.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 16V 100uF AEC-Q200