AVS107M35F24T-F
AVS107M35F24T-F Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
AVS.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 35V 100uF AEC-Q200
auf Bestellung 37 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AVS107M35F24T-F Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Automotive, Bypass, Decoupling, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.3Ohm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm), Height - Seated (Max): 0.402" (10.20mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ Low Frequency: 140 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 238 mA @ 10 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AVS107M35F24T-F AVS107M35F24T-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor AVS.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 35V 100uF AEC-Q200
auf Bestellung 30 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
AVS107M35F24T-F AVS107M35F24T-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles AVS.pdf Description: CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Automotive, Bypass, Decoupling
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.3Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Surface Mount Land Size: 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Height - Seated (Max): 0.402" (10.20mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ Low Frequency: 140 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 238 mA @ 10 kHz
auf Bestellung 485 Stücke:
Mindestbestellmenge: 9
AVS107M35F24T-F AVS107M35F24T-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE AVS.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 35V 100uF AEC-Q200
auf Bestellung 269 Stücke:
AVS107M35F24T-F AVS107M35F24T-F Hersteller : Cornell Dubilier avs.pdf Cap Aluminum Lytic 100uF 35V 20% (8 X 10.2mm) SMD 2.3 Ohm 140mA 2000h 85°C Automotive AEC-Q200 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 35 V