Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > AVS226M50D16T-F
AVS226M50D16T-F
AVS226M50D16T-F Cornell Dubilier - CDE
AVS.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 50V 22uF AEC-Q200
auf Bestellung 959 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AVS226M50D16T-F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Automotive, Bypass, Decoupling, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 10.6Ohm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm), Height - Seated (Max): 0.213" (5.40mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 60 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 102 mA @ 10 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AVS226M50D16T-F AVS226M50D16T-F Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) AVS.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 50V 22uF AEC-Q200
auf Bestellung 944 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
AVS226M50D16T-F AVS226M50D16T-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor AVS.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 50V 22uF AEC-Q200
auf Bestellung 685 Stücke:
AVS226M50D16T-F AVS226M50D16T-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles AVS.pdf Description: CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Automotive, Bypass, Decoupling
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 10.6Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.213" (5.40mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 60 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 102 mA @ 10 kHz
auf Bestellung 811 Stücke:
Mindestbestellmenge: 13
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 50 V