AXK5S20037YG
AXK5S20037YG Panasonic Electric Works
con_eng_p5k.pdf
Hersteller: Panasonic Electric Works
Description: CONN SOCKET 20POS SMD GOLD
Features: Board Guide
Packaging: Cut Tape (CT)
Connector Type: Socket, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 20
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.120" (3.05mm)
Mated Stacking Heights: 4mm, 5mm, 6mm
Number of Rows: 2
auf Bestellung 152 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AXK5S20037YG Panasonic Electric Works
Description: CONN SOCKET 20POS SMD GOLD, Features: Board Guide, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Socket, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 20, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.120" (3.05mm), Mated Stacking Heights: 4mm, 5mm, 6mm, Number of Rows: 2.
Weitere Produktangebote AXK5S20037YG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AXK5S20037YG AXK5S20037YG Hersteller : Panasonic Electric Works con_eng_p5k.pdf Description: CONN SOCKET 20POS SMD GOLD
Features: Board Guide
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 20
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Number of Rows: 2
Produkt ist nicht verfügbar
AXK5S20037YG AXK5S20037YG Hersteller : Panasonic Industrial Devices AXK-1196653.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors CONN SOCKET BRD/BRD 200 POS 0.5mm