AZ23B22-E3-18
AZ23B22-E3-18 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
az23_series.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 22V 300MW SOT23
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Configuration: 1 Pair Common Anode
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 22 V
Impedance (Max) (Zzt): 55 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23-3
Power - Max: 300 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 17 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details AZ23B22-E3-18 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 22V 300MW SOT23, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 1 Pair Common Anode, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 22 V, Impedance (Max) (Zzt): 55 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23-3, Power - Max: 300 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 17 V.
Weitere Produktangebote AZ23B22-E3-18
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AZ23B22-E3-18 AZ23B22-E3-18 Hersteller : Vishay Semiconductors az23_series.pdf Zener Diodes 22 Volt 0.3W 2% CA