AZ23B43-E3-08
AZ23B43-E3-08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
az23_series.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER ARRAY 43V SOT-23-3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Configuration: 1 Pair Common Anode
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 43 V
Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23-3
Power - Max: 300 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 32 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AZ23B43-E3-08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER ARRAY 43V SOT-23-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 1 Pair Common Anode, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 43 V, Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23-3, Power - Max: 300 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 32 V.
Weitere Produktangebote AZ23B43-E3-08
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AZ23B43-E3-08 AZ23B43-E3-08 Hersteller : Vishay Semiconductors az23_series.pdf Zener Diodes 43 Volt 0.3W 2% CA