Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > AZ23C12-AU_R1_000A1
AZ23C12-AU_R1_000A1
AZ23C12-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
AZ23C2V4-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DUAL SURFACE MOUNT ZENER DIODES
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Configuration: 1 Pair Common Anode
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V
Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23
Grade: Automotive
Power - Max: 300 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 9 V
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details AZ23C12-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: DUAL SURFACE MOUNT ZENER DIODES, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 1 Pair Common Anode, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V, Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23, Grade: Automotive, Power - Max: 300 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 9 V, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms
Grade: Automotive
Power - Max: 300 mW
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 38
AZ23C12-AU_R1_000A1 AZ23C12-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit AZ23C2V4-AU_SERIES-1865003.pdf Zener Diodes 300mW,ZENER,SOT-23,12V