Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > AZ23C20-AU_R1_000A1
AZ23C20-AU_R1_000A1
AZ23C20-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
AZ23C2V4-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER ARRAY 20V SOT-23
Tolerance: ±5%
Configuration: 1 Pair Common Anode
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 20 V
Impedance (Max) (Zzt): 50 Ohms
Supplier Device Package: SOT-23
Grade: Automotive
Power - Max: 300 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 15 V
Qualification: AEC-Q101
Produktbewertung abgeben
Technische Details AZ23C20-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER ARRAY 20V SOT-23, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Configuration: 1 Pair Common Anode, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 20 V, Impedance (Max) (Zzt): 50 Ohms, Supplier Device Package: SOT-23, Grade: Automotive, Power - Max: 300 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 15 V, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote AZ23C20-AU_R1_000A1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
AZ23C20-AU_R1_000A1 AZ23C20-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit International Inc. AZ23C2V4-AU_SERIES.pdf Description: DIODE ZENER ARRAY 20V SOT-23
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Impedance (Max) (Zzt): 50 Ohms
Grade: Automotive
Power - Max: 300 mW